Оголошення про початок громадського обговорення містобудівної документації генерального плану смт Великий Бурлук

Дата: 24.11.2020 15:40

Великобурлуцька селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення містобудівної документації генерального плану смт Великий Бурлук Великобурлуцького району Харківської області.

Містобудівна документація - генеральний план розробляється на підставі рішення 13 сесії VII скликання Великобурлуцької селищної ради від 20.02.2019 року № 313-7 «Про надання дозволу на розроблення генерального плану смт Великий Бурлук Великобурлуцької селищної ради».

Замовник - Великобурлуцька селищна рада.

Виконавець - проектна організація ПП «РЕАЛ - Т».

Мета проекту – розроблення містобудівної документації, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території смт з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

Матеріалами містобудівної документації для ознайомлення доступні за посиланням

План існуючого використання території. Схема існуючих планувальних обмежень

Генеральний план (основне креслення). Схема прогнозованих планувальних обмежень

Пояснювальна записка

Подача пропозицій і зауважень від фізичних і юридичних осіб приймаються до 13 грудня 2020 року за адресою: вул. Центральна буд. 40, смт Великий Бурлук  Великобурлуцького району Харківської області.

У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п. 7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Пропозиції і зауваження, які надійшли після встановленого терміну, не розглядаються. Відповідальний за проведення громадських слухань - Великобурлуцький селищний голова.

Обговорення рішень генерального плану відбудеться 15.12.2020 р. о 10:00 в будинку культури за адресою вул. Паркова буд. 3, смт Великий Бурлук Великобурлуцького району Харківської області.