Засідання лідерів учнівського самоврядування

Дата: 24.04.2019 15:48

Лідери закладів загальної середньої освіти Великобурлуцької селищної ради: Доля Тетяна (КЗ «Великобурлуцький ліцей»), Байрамова Регіна (КЗ «Першогнилицький ліцей») разом з координатором ради старшокласників Вельмою Ларисою Олександрівною 23 квітня взяли участь в засідання лідерів учнівського самоврядування Харківської області, яке проходило  на базі Центру гендерної культури.

Працівники Центру: Губіна Світлана та Ісаєва Тетяна провели змістовне спікування з лідерами та цікаву, пізнавальну екскурсію по музею  жіночої та гендерної історії. В музеї окрім багатьох інших експонатів лідери ознайомилися з  тематичною виставкою «Невидимий батальйон». Матеріали виставки розповідають  про жінок, які зі зброєю у руках захищали свою країну у часи Другої світової війни, та про жінок, які на передовій захищають Україну сьогодні, але залишаються «невидимим батальйоном» та доводять життям право на власний вибір.

Вельма Лариса,
методист КЗ «Великобурлуцького ЦДЮТ