Спортивні змагання з шахів

Дата: 31.08.2020 15:36

19 червня 2020 року в приміщенні КЗ «Великобурлуцька ДЮСШ» відбулися спортивні змагання з шахів «Кубок Великобурлуцької селищної ОТГ з шахів 2020 року», які організовував та проводив відділ освіти, культури, спорту та туризму Великобурлуцької селищної ради. Участь в змагання брали відомі як і на Великобурлуччині, так і за її межами шахісти, неодноразові переможці обласних змагань, прізвища яких відомі навіть за межами Слобожанщини!: Микола Матяш, Олександр Сазонов, Микола Доля, Володимир Куліш, Іван Сітніков, Олександр Камишников, Максим Євдокимов.

Змагання відбулися за коловою системою, матч з двох партій, час на партію 15 хвилин. Жереб змагань вирішив так, що в останньому матчі зійшлися фаворити Кубку та принципові суперники – М. Матяш та О. Сазонов, які і розігрували право володіти головним призом. Обидві партії гралися до останніх секунд, та все ж всі завершилися перемогами О. Сазонова.

Підсумок змагань такий:
7 місце – М. Євдокимов,
6 місце – І. Сітніков,
5 місце – О. Камишников,
4 місце – М. Доля,
3 місце – В. Куліш,
2 місце – М. Матяш,
1 місце – О. Сазонов.

Відділ освіти, культури, спорту та туризму
Великобурлуцької селищної ради