Летять літа, як білі журавлі

Дата: 05.07.2019 15:34

Ольгу Макарівну Долю добре знає старше покоління великобурлучан, як незмінного касира колишнього кінотеатру тих часів, коли кіно було улюбленим видом дозвілля.

– 25 років пропрацювала касиром, починала ще в старому клубі. Загалом маю 40 років стажу. Всього було в житті, яке пролетіло, як мить.

Нещодавно Ольга Макарівна зустріла на життєвій ниві поважний ювілей. За доброю традицією жителів громади із  визначними датами в житті вітає  селищний голова Віктор Терещенко. Завітав він і до оселі Ольги Макарівни з квітами та подарунком.

– Мені приємно і зворушливо від такої уваги, – говорить жінка.–  Заходив вітати і наш депутат Володимир Пономар. Добре, що не забувають людей поважного віку, цікавляться нашим самопочуттям, переймаються нашими проблемами і турботами.