До уваги депутатів Великобурлуцької селищної ради VII скликання!

Дата: 16.12.2020 15:33

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад, які припиняють свої повноваження, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями (декларація перед звільненням).

Зазначена декларація подається не пізніше 20 робочих днів з дня припинення повноважень, а інформація вказується за період з 01 січня 2020 року по день припинення повноважень. Повноваження депутата закінчуються в день відкриття першої сесії ради нового скликання.

Увага! Депутати, які припинили повноваження, зобов’язані також наступного року до 1 квітня подати декларацію за минулий рік (декларація після звільнення). Така декларація охоплює увесь звітний рік (період з 1 січня по 31 грудня), що передує року, в якому подається декларація.

Депутати, які припинили повноваження, але продовжують службу в органах місцевого самоврядування чи державних органах, декларацію перед звільненням не подають. Натомість вони мають обов’язок подати щорічну декларацію на загальних підставах до 1 квітня наступного за звітним роком.