Міжнародний День людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2020 15:29

Щороку 3 грудня усе цивілізоване людство вшановує людей з обмеженими можливостями аби вкотре нагадати суспільству, що такі люди особливі і потребують всебічної уваги до себе.

Також без уваги не залишилися сім'ї, в яких проживають діти з особливими потребами на території Великобурлуцької громади. Працівники селищної ради доставили пакунки з фруктами та солодощами в родини де виховуються такі діти. Приватний підприємець Ірина Перегуда висловила своє бажання також допомогти чимось цим діткам і безкоштовно передала їм мандарини.

Висловлюємо найтепліші слова сім'ям, на долю яких випали нелегкі випробування. Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту і витримки у всіх життєвих негараздах.