Ремонтні роботи дорожнього покриття по вулиці Луговій в смт Великий Бурлук

Дата: 23.04.2020 15:11

Для відновлення та підтримки проїзної здатності доріг використовуються різні методи, це спричинено значною вартістю робіт з ремонту автошляхів.

За ініціативи та матеріальної підтримки приватного підприємця Попова Сергія Геннадійовича, технічної підтримки Філії «Великобурлуцький автодор» Дочірнього підприємства «Харківський облавтодор» були проведені ремонтні роботи дорожнього покриття по вулиці Луговій в смт Великий Бурлук. Ремонтні роботи виконані з засипання пошкоджених ділянок автошляху щебеневою суміщу та їх профілюванням.

Великобурлуцька селищна рада висловлює подяку Попову Сергію Геннадійовичу та начальнику Філії «Великобурлуцький автодор» Дочірнього підприємства «Харківський облавтодор» Максимовій Раїсі Олександрівні за надану допомогу у проведенні ремонтних робіт.