Переможець Свята дитячої творчості «Жива вода – Дельта»

Дата: 24.04.2019 15:08

22 квітня в приміщенні  Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулася демонстрація найкращих освітніх проектів про водяний світ та нагородження переможців обласного Свята дитячої творчості «Жива вода – Дельта». Вихованка Комунального закладу «Великобурлуцький центр дитячої та юнацької творчості Великобурлуцької селищної ради» Вельма Світлана представляла свій проект «9 підводних жителів, з якими краще не зустрічатися». За цей проект вона була нагороджена медаллю та дипломом за ІІ місце у  віковій категорії до 12 років.

Вельма Лариса,
методист КЗ «Великобурлуцького ЦДЮТ