І етап обласних змагань з шахів «Шахова корона»

Дата: 20.02.2020 15:00

З метою розвитку шахів та популяризації досягнень шахової гри, підвищення майстерності юних шахістів, виявлення талановитих шахістів, 18 лютого Комунальним закладом «Великобурлуцький центр дитячої та юнацької творчості» спільно з Комунальним закладом «Великобурлуцька дитячо-юнацька спортивна школа» було організовано та проведено І етап обласних змагань з шахів «Шахова корона». У змаганнях взяли участь команди юних шахістів КЗ «Великобурлуцький ЦДЮТ», КЗ «Великобурлуцький ліцей», КЗ «Першогнилицький ліцей».

Призові місця  в загальнокомандному заліку розподілилися таким чином:

І – місце – команда КЗ «Великобурлуцький ЦДЮТ»;
ІІ – місце – КЗ «Великобурлуцький ліцей»;
ІІІ – місце – КЗ «Першогнилицький ліцей».

В особистому заліку серед дівчат місця розподілилися так:

І – місце – Мулик Дар'я, вихованка гуртка «Шахи» КЗ «Великобурлуцький ЦДЮТ»;
ІІ – місце – Сорокіна Дарія, учениця КЗ «Великобурлуцький ліцей»;
ІІІ – місце – Вдовіченко Людмила, учениця КЗ «Першогнилицький ліцей».

В особистому заліку серед хлопців місця розподілилися таким чином:

І – місце – Євдокимов Максим, вихованець гуртка «Шахи» КЗ «Великобурлуцький ЦДЮТ»;
ІІ – місце – Грошев Даніло, учениць КЗ «Великобурлуцький ліцей»;
ІІІ – місце – Бреславський Михайло, вихованець гуртка «Шахи» КЗ «Великобурлуцький ЦДЮТ».

Команди були нагороджені цінними подарунками та грамотами відділу освіти, культури, спорту та туризму Великобурлуцької селищної ради. Переможці в особистому заліку були нагороджені медалями та грамотами відділу. Учасники, що не зайняли призових місць, отримали подяку за активну участь у змагання та заохочувальний сувенір. На обласних змаганнях, які проходитимуть 1 березня в м. Харків, Великобурлуцьку громаду буде представляти команда юних шахістів КЗ «Великобурлуцький ЦДЮТ».