Мітинг-реквієм з нагоди 33-ї річниці аварії на ЧАЕС

Дата: 26.04.2019 14:52

24 квітня, на Меморіальному комплексі Слави в смт Великий Бурлук, біля пам’ятної стелли ліквідаторам аварії на ЧАЕС, відбувся мітинг-реквієм присвячений 33-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

У заході взяли участь учасники ліквідації наслідків аварії, вдови ліквідаторів, представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськість, представники духовенства.

До присутніх звернулися голова Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади Віктор Миколайович Терещенко, голова Великобурлуцької районної державної адміністрації Ігор Миколайович Коваленко, заступник голови Великобурлуцької районної ради Василь Олександрович Сорокін, настоятель Свято-Преображенського храму отець Іоанн Надич, голова громадської організації «Великобурлуцьке об’єднання «Союз Чорнобиль України» Василь Лебедєв. Учасники мітингу вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятної стелли.