НОВОРІЧНІ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ

Дата: 09.01.2020 14:51

ШАШКИ.

28 грудня 2019 року в смт Великий Бурлук, в приміщенні відділу сосвіти, культкри, спорту та туризму Великобурлуцької селищної ради відбулися спортивні змагання «Командний чемпіонат Великобурлуцької селищної об’єднаної територіальної громади з шашок 2019 року». Участь в змаганнях брали такі команди: «Метеор» ( КФК ГО «ФФВР»), «Маяк» (КФК Підсереднянської сільської ради), «Вогник» (КФК Великобурлуцької селищної ради), «Тайфун» (КФК Приколотнянської селищної ради). За схемою проведення змагань команди зіграли кожна з кожною. «Тайфун»-«Маяк» 4:0, «Вогник»-«Метеор» 2:2, «Маяк»-«Метеор» 0:4, «Тайфун»-«Вогник» 3:1, «Вогник»-«Маяк» 2:2, «Метеор»-«Тайфун» 0:4. За підсумками змагань третє місце посіли М. Доля та В. Хабіров («Вогник»), друге місце вибороли О. Самородов і М. Пироженко («Метеор»), а перемогу здобули М. Аліпов та М. Фоменко («Тайфун»). Чемпіонів та призерів змагань нагороджено кубком, медалями та грамотами.

НАРДИ.

29 грудня 2019 року в смт Великий Бурлук відбулися спортивні змагання «Командний чемпіонат Великобурлуцької селищної об’єднаної територіальної громади з нард 2019 року». Змагання розпочалися о 9:00 в приміщенні відділу освіти, культури, спорту та туризму Великобурлуцької селищної ради. Запеклі баталії за чемпіонство розгорілися між командами «Жемчужина-2000» (КФК ГО «ФФВР»), «Метеор» (КФК ЧП «Самородов»), «Фортуна» (КФК ЧП «Стокін»). Набравши 5 очок бронзові нагороди отримали О. Самородов і М. Пироженко («Метеор»), срібло в активі Є. Антоненка та С. Кузніченка («Жемчужина-2000») з сумою балів 11, а чемпіонами змагань здобувши 12 очок стали С. Арестов і К. Стокін («Фортуна»). Переможці та призери цих спортивних змагань отримали красень кубок, медалі та грамоти.

Відділ освіти, культури, спорту та туризму

Великобурлуцької селищної ради