«Естафета мужності» - змагання майбутніх захисників України

Дата: 21.10.2019 14:51

11 жовтня 2019 року з нагоди святкування Дня захисника України відбулася військово-спортивна гра «Естафета мужності». Цей захід організували Комунальний заклад «Великобурлуцький центр дитячої та юнацької творчості Великобурлуцької селищної ради», Комунальний заклад  «Великобурлуцька дитячо-юнацька спортивна школа Великобурлуцької селищної ради» та  Великобурлуцький  районний учбовий спортивно-технічний центр товариства сприяння обороні України.

В цьому році участь у грі взяли 11 юнаків із 3-х закладів загальної середньої освіти Великобурлуцької ОТГ. Учасників змагань привітав директор Великобурлуцького районного учбового спортивно-технічного центру товариства сприяння обороні України – Андрущенко Віктор Петрович.

Випробовування хлопців проводилось в п'яти  видах змагань: «Влучний козак», де юнаки демонстрували своє вміння влучно стріляти з пневматичної гвинтівки; «Спритний козак», де учасники змагалися в швидкості виконання завдань естафети; «Вправний баскетболіст», де юнаки демонстрували своє вміння володіти баскетбольним м’ячем; «Найсильніший юнак», де майбутні захисники України змагалися в підтягуванні на перекладині. Також юні козаки доводили, що вони не тільки сильні та вправні, а ще й ерудовані у військово-спортивній вікторині «Ерудит».

Поза конкурсною програмою гри,  бажаючі продемонстрували свою силу в конкурсі «Змагання богатирів», виконуючи вправи з пудовою гирею.

Призери  визначались в кожному виді змагань та в загальному заліку гри.

На етапі «Влучний козак» перемогу здобули:

І місце – Будніченко Данило, учень КЗ «Великобурлуцький ліцей»;
ІІ місце – Келеберда Павло, учень КЗ «Великобурлуцький ліцей»;
ІІІ місце – Перчек Павло, учень  КЗ «Першогнилицький ліцей».

На етапі «Найсильніший юнак» переможцями стали:

І місце - Келеберда Павло, учень КЗ «Великобурлуцький ліцей»;
ІІ місце -  Старобінський Сергій, учень КЗ «Великобурлуцький  ліцей»;
ІІІ місце – Бреславський Владислав, учень КЗ «Великобурлуцький ліцей».

На етапі «Спритний козак» найшвидшими були:

І місце – Келеберда Павло, учень КЗ «Великобурлуцький ліцей»;
І місце – Будніченко Данило, учень КЗ «Великобурлуцький ліцей»;
ІІІ місце –Шопінський Максим, учень КЗ «Великобурлуцький  ліцей».

На етапі «Вправний баскетболіст» найкраще володіння баскетбольним м’ячем продемонстрували:

І місце - Шопінський Максим, учень КЗ «Великобурлуцький ліцей»;
ІІ місце – Воловик Станіслав, учень КЗ «Великобурлуцький ліцей»;
ІІІ місце – Будніченко Данило, учень КЗ «Великобурлуцький  ліцей».

У військово-спортивній  вікторині «Ерудит» найкращі знання показали:

І місце – Рахільчук Володимир, учень КЗ «Площанський ліцей»;
ІІ місце - Шопінський Максим, учень КЗ «Великобурлуцький ліцей»;
ІІІ місце  - Будніченко Данило, учень КЗ «Великобурлуцький ліцей».

Призерами в загальному заліку гри  стали:

І місце – Келеберда Павло, учень КЗ «Великобурлуцький ліцей»;
ІІ місце – Будніченко Данило, учень КЗ «Великобурлуцький ліцей»;
ІІІ місце – Шопінський Максим, учень КЗ «Великобурлуцький ліцей».

У конкурсі «Змагання богатирів» найсильнішими виявились:

І місце -  Бреславський Владислав, учень КЗ «Великобурлуцький ліцей», з результатом 113 підйомів гирі;
ІІ місце – Будніченко Данило, учень КЗ «Великобурлуцький ліцей»; з результатом 105  підйомів гирі;
ІІІ місце – Воловик Станіслав, учень КЗ «Великобурлуцький ліцей», з результатом 71 підйомів гирі.

Кошти для проведення військово-спортивної гри «Естафета мужності»  були виділені Великобурлуцькою селищною радою. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами. На етапі «Влучний козак» призери також отримали значок «Влучний стрілець».

Свято вдалося! Заряд позитивних емоцій від заходу одержали як учасники змагань, так і вболівальники.

Вельма Л.О., методист
КЗ «Великобурлуцький центр