Масляна в селі Манцівка

Дата: 03.03.2020 14:49

З 24 лютого по 1 березня відзначається Масничний тиждень – останній тиждень перед Великим постом. 29 лютого святкувала Масляну громада села Манцівка. З концертною програмою на свято завітав творчий колектив Канівцевського сільського клубу «Червона калина». Малечу розважали цікавими та веселими конкурсами: перетягування канату, хокей, битва подушками та інші. Всіх учасників було народжено призами. Підкрипитися можна було смачним кулішем. Привітав зі святом мешканців села Манцівка Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко. Свято вдалося на славу!