Відновив роботу соціальний автобус

Дата: 04.06.2020 14:36

З 1 червня відновив свою роботу соціальний автобус. Відповідно до Протоколу №13 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області на час адаптивного карантину  пасажирські перевезення автомобільним транспортом здійснюються в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу. Звертаємо увагу на те, що в салоні автобуса пасажири повинні бути в індивідуальних захисних масках.

Перевезення пільгових категорій громадян здійснюється безкоштовно. Фінансуються перевезення за рахунок коштів Великобурлуцького селищного бюджету.