Пізнавальна екскурсія учнів Площанського ліцею

Дата: 03.04.2019 14:35

29 березня за підтримки Великобурлуцького селищного голови В.М. Терещенка відбулася екскурсія учнів 4-8 класів до міста Харків, в ході якої діти відвідали планетарій ім.Ю.А.Гагаріна та Харківський історичний музей ім.М.Ф.Сумцова.

Неймовірно цікавою та пізнавальною була екскурсія до планетарію. Учні мали змогу "доторкнутися" до зірок, побачити Всесвіт. У Зірковому залі встановлено апарат "Планетарій", який дозволив побачити захоплюючу картину зіркового неба. У планетарії була проведена науково-популярна лекція, відвідувачі прослухали цікаву інформацію про зірки, планети та про походження назв Знаків зодіаку.

Не менш цікавою і захоплюючою для дітей була екскурсія до музею, де вони переглянули експозицію "Слобожанські мотиви" (етнографія Слобожанщини), яка присвячена неповторній та самобутній етнографічній спадщині Слобожанського краю. Вона допомогла відвідувачам заглибитися в атмосферу старовини та здійснити цікаву подорож у минуле нашого краю.

Експозиція ознайомила із своєрідною красою традиційної архітектури, матеріальної та духовної культури, головними заняттями місцевого населення, їх звичаями, традиціями та обрядами.