Сорсингова платформа: тут імпортери шукають українських постачальників

Дата: 29.05.2020 14:34

Сорсингова платформа державної установи «Офіс з просування експорту» – це безкоштовний онлайн-інструмент, який дозволяє українській компанії потрапити в поле зору іноземних імпортерів та розширити свої ринки збуту. Щомісяця до Офісу звертаються іноземні компанії, які бажають купувати українську продукцію чи послуги і шукають надійних постачальників. Для автоматизації цього процесу було створено спеціалізовану онлайн-платформу, яка дозволяє іноземним компаніям легко знайти свого бізнес-партнера серед зареєстрованих українських компаній та встановити з ними прямий контакт.

Послуга надається тільки українським компаніям-виробникам, які відповідають наступним критеріям:

• Належність підприємства до суб’єктів малого, середнього або великого підприємництва згідно з частиною 3 статті 55 Господарського кодексу України.
  • Операційна діяльність протягом мінімум 2-х років.
  • Наявність особи, що відповідає за зовнішньоекономічну діяльність із добрим володінням англійською мовою.
  • Наявність сертифікації виробництва та/або продукції/послуг.
  • Наявність веб-сторінки/детального сайту-візитки англійською мовою.

Офіс не надає послугу посередникам та консультантам.

Зареєструватися на сорсинговій платформі можна в особистому кабінеті на сайті Офісу, обравши послугу “Сорсинг” та заповнивши необхідну інформацію англійською мовою за посиланням: “Сорсинг”

Багато українських компаній вже скористались цією можливістю і вже чекають на своїх партнерів. Можливо, зараз імпортери шукають саме вашу продукцію чи послуги.