Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко привітав медичних працівників з професійним святом

Дата: 19.06.2020 14:29

19 червня медичні працівники Великобурлуччини приймали вітання з професійним святом від керівництва об’єднаної громади та району.

Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко подякував медикам за нелегку і відповідальну роботу, мужність і самопожертву, людяність і турботу. Зазначив, що в умовах сьогодення стало зрозумілим, що професія лікаря та медичного працівника є однією з найважливіших і найпотрібніших. Висловив надію, що спільними зусиллями всіх рівнів влади, вторинна і первинна медичні ланки району працюватимуть і надаватимуть якісні послуги населенню. Побажав міцного здоров’я, щастя і достатку, успіху і світлої долі.

Почесними грамотами Великобурлуцької селищної ради з нагоди Дня медичного працівника, за вагомий внесок в розвиток медицини, за багаторічну та сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі було нагороджено Арестову Раїсу Іванівну, Білолипецьку Ольгу Вікторівну, Василенко Олену Вікторівну, Васільєву Людмилу Іванівну, Величка Олександра Петровича, Гарькавенко Аллу Володимирівну, Єришенко Юлію Миколаївну, Іванісову Аллу Володимирівну, Ільїнську Наталю Володимирівну, Коваленко Галину Олександрівну, Костюк Наталю Олександрівну, Куценко Ірину Володимирівну, Макогон Марину Вікторівну, Перепелицю Ольгу Олексіївну, Прокопенко Наталію Григорівну, Проходько Наталію Вікторівну, Сікач Ніну Павлівну, Скидан Олену Борисівну, Соколик Марину Сергіївну, Соломянюк Тетяну Анатоліївну, Яницьку Галину Анатоліївну.

На честь медичних працівників лунали музичні вітання від аматорів Великобурлуччини.