День громади для дітей

Дата: 28.08.2018 14:29

Щоб свято громади було цікавим не тільки для дорослих, було організовано дозвілля і для малечі.

Проведено конкурс «Малюнок на асфальті» за темою «Мій барвистий край!». Загалом участь взяло більше 30 дітей в двох вікових категоріях – від 3 до 10 та від 11 до 14 років. Перемогу здобули:

молодша група – Д’якова Віра (7 років), Сизонова Софія (3 роки), Чаплигіна Марія (4 роки);

старша група – Ткаченко Аріана (12 років), Кравченя Дар’я (12 років), Ворошилова Вікторія (13 років).

Селищна рада відзначила переможців дипломами та цінними призами.

Протягом свята працювали розважальні атракціони для дітей – батути, надувні гірки, скеледром, карусель. Центральною площею курсував дитячий потяг.