Олімпійський прапор замайорів у Великобурлуцькій ОТГ

Дата: 16.09.2019 14:19

В рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня 13 вересня 2019 р. в смт Великий Бурлук на майданчику перед комунальним закладом «Дитячо-юнацька спортивна школа Великобурлуцької селищної ради» на флагштоці замайорів Олімпійський прапор, вперше в історії Великобурлуччини. В заході, який організував відділ освіти, культури, спорту та туризму Великобурлуцької селищної ради, взяли участь вихованці спортивної школи, тренери, жителі громади. Честь підняти Олімпійський прапор було довірено Ткаченко Діані та Євдокимову Максиму. Цей захід спрямований на поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні і громаді, популяризації здорового образу життя серед населення.

Є. Антоненко,
головний спеціаліст відділу освіти, культури,
спорту та туризму Великобурлуцької селищної ради