«Все починається з добра, все починається з любові»

Дата: 22.10.2019 14:18

Саме під такою чарівною назвою 18 жовтня 2019 року в Площанській сільській бібліотеці-філії завідувачем  Наталією Демченко були організовані та проведені голосні читання для дітей початкових класів.

Останнім часом захопити дитину читанням - завдання не просте. Відновлення  інтересу до читання є нагальною необхідністю. Тож  на цьому заході діти мали змогу в голос читати одне одному цікаві та повчальні казочки, що були підібрані бібліотекарем: «Снігова королева», «Рукавичка»,» «Бабина дочка та дідова дочка», «Лисиця та півник» та інші цікаві українські казки.

Захід пройшов у теплій, домашній атмосфері. Дітям дуже сподобалося брати участь у таких читаннях. На закінчення, підсумовуючи голосні читання, Наталя Демченко зазначила присутнім, що добро завжди перемагає зло і побажала усім дітлахам бути такими ж  хоробрими, чемними, ввічливими, як їхні казкові герої та читати книги,щоб бути грамотними та обізнаними.

Завідувач Площанською
сільською бібліотекою – філією