Позачергова сесія Великобурлуцької селищної ради

Дата: 02.01.2019 14:17

29 грудня 2018 року відбулося засідання 11 позачергової сесії Великобурлуцької селищної ради сьомого скликання.

В ході засідання було розглянуто питання щодо виконання Програм 2018 року, зокрема Програма  по поновленню мереж, споруд водопостачання і водовідведення та ремонтно-технічної бази  КВКП «Водоканал» на 2018 рік, Програма благоустрою селища Великий Бурлук на 2018 рік, Програма  проведення урочистих та святкових заходів  на території Великобурлуцької селищної ради  у 2018 році, Програма соціального захисту окремих категорій населення Великобурлуцької селищної ради на 2018 рік. Також розглянуті земельні питання та надано дозвіл на передачу в безоплатне користування (позичку) Великобурлуцькому КВКП «Водоканал» трактора колісного та причіпа.

В ході сесії голова Великобурлуцької районної державної адміністрації І.Коваленко вручив Великобурлуцькому селищному голові В.Терещенку Подяку Перем’єр-міністра України В.Гройсмана за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування. Селищний голова щиро подякував та зазначив, що ця Подяка – це спільна заслуга депутатського корпусу, виконавчого комітету та апарату селищної ради, всіх тих хто працює на розвиток територіальної громади.