60-річний ювілей Великобурлуцької публічної бібліотеки та Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2019 14:16

27 вересня у Великобурлуцькій об’єднаній територіальній громаді святкували 60-річний ювілей КЗ «Великобурлуцька публічна бібліотека Великобурлуцької селищної ради».

В ході свята звучали щирі слова вітань від керівників установ, організацій району, колег, вдячних читачів на адресу теперішнього колективу бібліотекарів та колишніх працівників, ветеранів бібліотечної справи. Привітав з професійним святом бібліотекарів Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко, який побажав творчої наснаги, міцного здоров’я,  радості, щастя, добра і нових успіхів у благородній просвітницькій справі.

За сумлінну та плідну працю, високий рівень професійної майстерності, особистий внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек почесними грамотами Великобурлуцької селищної ради були нагороджені Фендрикова Галина Іванівна, Ніконенко Маргарита Ігорівна, Сула Валентина Петрівна, Носко Наталія Василівна та Плетньова Лариса Борисівна; подяками Великобурлуцької селищної ради – Розуменко Любов Василівна, Демченко Наталя Василівна, Зленко Ганна Петрівна.

Працівники бібліотеки розповіли про довгий та нелегкий шлях становлення і розвитку бібліотеки, а також висловили подяку селищному голові за вирішення нагальних проблем, зокрема довгоочікувані ремонт освітлення та поточний ремонт приміщення бібліотеки.