Прибирання на центральному кладовищі смт Великий Бурлук

Дата: 12.04.2019 14:16

В рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» Великобурлуцькою селищної радою проводиться цілий ряд заходів з впорядкування території населених пунктів об’єднаної територіальної громади. Зокрема, особами, залученими на громадські роботи з Великобурлуцької районної філії Харківського обласного центру зайнятості, здійснюється прибирання на центральному кладовищі смт Великий Бурлук.

Звертаємо увагу громади, що на кладовищі є відведені місця для складання сміття, які позначені відповідними табличками. До таких місць є можливість під’їзду спеціального транспорту, що полегшує вивезення сміття з території кладовища.