Всеукраїнський день дошкілля

Дата: 30.09.2019 14:08

30 вересня відзначається Всеукраїнський день дошкілля. Щоденна праця вихователя вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на самому початку їхнього життя – це важливе та складне завдання, оскільки саме від цього залежить майбутнє кожної дитини та всієї країни.

Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко привітав з професійним святом колективи дошкільного підрозділу КЗ «Першогнилицький ліцей» та КЗ «Великобурлуцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко».

За сумлінну та плідну працю, високий рівень професійної майстерності, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля почесними грамотами Великобурлуцької селищної ради були нагороджені Мулик Віта Володимирівна, Петухова Ірина Миколаївна, Кравченко Людмила Іванівна, Кущова Тетяна Михайлівна; подяками Великобурлуцької селищної ради – Божко Таміла Іванівна, Глощинська Валентина Анатоліївна, Ткаченко Антоніна Миколаївна, Курочка Наталія Іванівна, Віцота Світлана Іванівна, Бабак Світлана Миколаївна, Посохова Ірина Миколаївна, Пивоварова Ганна Іванівна, Посохова Світлана Миколаївна, Бреславська Любов Федорівна, Бульба Світлана Степанівна, Митрохіна Любов Миколаївна.

Музичне вітання колективам дошкільних закладів подарували аматори Великобурлуччини Олена Будніченко та Олександр Попов.