Зовнішнє незалежне оцінювання в 2020 році

Дата: 04.08.2020 14:06

В 2020 році освітній процес зазнав суттєвих змін, які зумовлені карантинними заходами. Було скасовано державну підсумкову атестацію для учнів і студентів, які здобувають повну загальну середню освіту. Проте зовнішнє незалежне оцінювання залишилося обов’язковим для усіх абітурієнтів, які мають намір вступати до закладів вищої освіти. Початок тестування був відтермінований більше ніж на місяць. Як тільки епідеміологічна ситуація дозволила, було оголошено про проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з 25 червня по 17 липня.

На міцність свої знання з математики випробовували 33 випускники закладів загальної середньої освіти Великобурлуцької селищної ради, 41 – з української мови, 3 – із фізики, 9 – із англійської мови, 33 – з історії України, 24 – з біології, 13 – з географії і 1 випускник – з хімії.

Великобурлуцькою селищною радою на прохання батьків випускників було організовано підвіз всіх учасників основної сесії до місць її проведення. Випускників супроводжували медичні працівники та поліцейські громади. І учасники ЗНО і супроводжуючі працівники були забезпечені масками та антисептичними засобами, перед поїздкою проводився температурний скринінг.

Загалом 49 випускників Великобурлуцького та Площанського ліцеїв Великобурлуцької селищної ради отримали атестати про середню освіту, серед них два золотих медаліста Марія Єфимова і Тетяна Доля, і два срібних - Юлія Завірюха та Оксана Дєвочко. Бажаємо випускникам, щоб отриманні знання допомогли в досягненні нових вершин.