Святковий концерт з нагоди 8 Березня

Дата: 11.03.2019 12:02

«Тільки в нас на Україні, жінки милі і вродливі!»

7 березня у глядацькій залі Будинку культури відбувся концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня. Зі святом весни, краси та жіночої чарівності, жінок привітали голова Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади Віктор Миколайович Терещенко, голова Великобурлуцької районної державної адміністрації Ігор Миколайович Коваленко та заступник голови Великобурлуцької районної ради Василь Олександрович Сорокін. Після привітань керівники вручили подяки матерям-вихователям дитячого  будинку сімейного типу та прийомним матерям прийомних сімей:

- Гусєва Т.О., Єчина О. К., Овдієнко Т.А., Саніна Г.М., Саніна О.М., Сбітнєв Л.В., Сіренко В.М., Тітаренко Н.М., Харченко І.О.

Також подяки отримали матері-героїні – Абрамова Р.І., Голосна Г.І., Гусєва Н.Т., Демченко З.М., Кисіль Т.І., Котиш Н.М., Курочка Н.Д., Скидан Л.Ф., Соколовську К.Д., Шитік Р.С., Яковлєву К.О.

За патріотизм, підтримку і допомогу воїнам антитерористичної операції, активну громадську позицію подякою відзначено – Посохову Інну Іванівну (голова відокремленого підрозділу громадської організації «Спілка ветеранів антитерористичної операції» у Великобурлуцькому районі).

Подяку отримала активна громадянка та визначна жінки селища Великий Бурлук – Склярова Людмила Миколаївна (заступник редактора газети «Вісник Великобурлуччини», член Національної спілки журналістів України, автор поетичних збірок).

Памятним знаком «Зірка пошани» було нагороджено - Сулу Юлію Анатоліївну та Нестайко Тетяну Олексіївну.

Між концертними номерами глядачі переглядали театралізоване дійство у виконанні учасників дитячого театрального колективу «Соняшник» (керівник Агурєєва Л.І.) та театрального гуртка «Весела Слобода» (керівник Закопайло Т.І.) – Денис Коваленко, Артем Савченко, Віталій Бугайов, Ілля Романов, Ангеліна Харламенко, Яна Божко, Антоніна Ходяча, Віта Будніченко.

Багато приємних привітань і пісень прозвучали того дня на честь жінок, мам, бабусь та дівчат у виконанні аматорів сцени: народний аматор Великобурлуччини - Сергій Юр`єв; активні учасники художньої самодіяльності - Анастасія Кравченко, Марія Сорокіна, Ірина Корсун, Алла Солодка, Діана Гонтар, Аліса Аліпова, Емілана Лузан, Станіслав Кравченко; випускник зразкового аматорського хореографічного колективу «Слов`яночка» - Дмитро Ківшар (керівник Сула Ю.А.); зразковий аматорський хореографічний колектив «Слов`яночка» (керівник Сула Ю.А.); хоровий колектив «Чисті Криниці» (керівник Гречихіна О.М.); фольклорний колектив «Світанок» (керівник Баларьова Л.В.); соліст Будинку культури – Людмила Баларьова; оркестр народних інструментів  Великобурлуцької дитячої музичної школи (керівник Мозговський М.В.).

Керівник художній
КЗ «Великобурлуцький Будинок культури»
Ужик В.О.