"Тільки разом зробимо село привабливим"

Дата: 23.03.2017 13:56

22 березня 2017 року відбулось урочисте підписання договору про співробітництво територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцької селищної, Підсереднянської, Гнилицької Першої, Катеринівської, Григорівської, Хатнянської сільських рад у формі реалізації спільного проекту "Тільки разом зробимо село привабливим" за участю голови Харківської обласної ради Чернова Сергія Івановича, голови Великобурлуцької районної ради Жиліної О.Ф., голови Великобурлуцької РДА Слиша В.М. та голів: Великобурлуцької селищної ради Терещенка В.М., Підсереднянської сільської ради Шевченка М.О., Гнилицької Першої сільської ради Віцоти М.М., Катеринівської сільської ради Бахмета С.Л., Григорівської сільської ради Чернявського А.В., Хатнянської сільської ради Бреславського В.О.