Нагородження переможців Школи лідерів учнівського самоврядування

Дата: 03.06.2019 13:56

Лідери закладів загальної середньої освіти  Великобурлуцької селищної ради: Доля Тетяна (КЗ «Великобурлуцький ліцей»), Байрамова Регіна   (КЗ «Першогнилицький ліцей») 31 травня  були запрошені для нагородження    учасників Школи лідерів учнівського самоврядування міста Харкова та Харківської області, яке проходило  на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Лідерам вручалися дипломи учасників та лауреатів конкурсу. Екологічний проект «Сортування сміття шлях до покращення довкілля Великобурлуцької ОТГ» , який презентували Тетяна та Регіна отримав диплом лауреата. Після нагородження Володимир Федорович Золотарьов, заступник директора Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, привітав всіх лідерів з успішним закінчення Школи та  зробив приємне оголошення про те, що всі учасники, які  отримали дипломи лауреатів  конкурсу у вересні цього року запрошуються на екскурсію до Верховної ради України.