ЧЕМПІОНАТ ВЕЛИКОБУРЛУЧЧИНИ З ФУТБОЛУ 2020 РОКУ

Дата: 26.05.2020 13:53

22 травня 2020 року відбулося засідання комітету з проведення змагань громадської організації «Федерація футболу Великобурлуцького району». На засіданні були присутні представники команд, які виявили бажання брати участь в спортивних змаганнях з футболу «Чемпіонат Великобурлуччини з футболу 2020 року», а саме:

А. Ліньов («Маяк-Підсереднє»),
О. Снісарь («Приколотне»),
А. Віцота («Зоря»),
Є. Антоненко («Авангард»),
Є. Андрущенко («Факел»),
Є. Купін («Дружба»),
Г. Куліш («Вікторія»),
представники команд «Буряківник» та «Пальміра» - дистанційно.

На засіданні також був присутній Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко. В підсумку тривалої дискусії та обговорення були узгоджені всі спірні питання, затверджено умови проведення змагань, склад арбітрів, які будуть обслуговувати ігри чемпіонату, обов’язки арбітрів під час проведення матчів та зразки необхідних документів, встановлено строки оформлення подачі заявок на участь у змаганнях. Відповідні документи доступні за посиланням.

Розклад матчів доступний за посиланням.

Федерація футболу
Великобурлуцького району