Великобурлуцька громада
Харківська область, Куп’янський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Поповнено місцевий матеріальний резерв

Дата: 17.08.2020 13:38
Кількість переглядів: 144

Місцевий матеріальний резерв створено з метою здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, в тому числі запобігання поширення респіраторної хвороби та використання працівниками підрозділів та служб, які будуть працювати у вогнищах коронавірусної інфекції. Фінансування здійснюється за рахунок коштів Великобурлуцького селищного бюджету відповідно до Програми, затвердженої рішенням сесії Великобурлуцької селищної ради в березні цього року.

Попередньо придбані засоби індивідуального захисту, антисептичні та дезінфікуючі засоби були передані після підтвердження першого випадку захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 серед населення Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади до КНП «Великобурлуцька ЦРЛ», КНП «Великобурлуцький центр ПМСД», Великобурлуцького відділення поліції Вовчанського відділу поліції ГУНП в Харківській області, Великобурлуцького районного сектору ГУ ДСНС України в Харківській області та Великобурлуцького районного лабораторного відділення Вовчанської міжрайонної філії ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України».

В липні цього року матеріальний резерв було поповнено, а саме селищною радою закуплено маски, халати, шапочки, рукавички, респіратори, бахіли, паперові рушники, дезінфікуючі засоби для рук та для обробки поверхонь, мотооприскувач, загальна вартість придбаного становить 106,4 тис. грн. Перелік необхідних засобів сформований за заявками КНП «Великобурлуцький центр ПМСД» та КНП «Великобурлуцька ЦРЛ».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора