Великобурлуцька громада
Харківська область, Куп’янський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення про проведення громадських слухань

Дата: 06.01.2021 13:37
Кількість переглядів: 142

Великобурлуцька селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення містобудівної документації генерального плану села Горяне, села Жуків Яр  Великобурлуцького району Харківської області.

Містобудівна документація – генеральний план села Горяне, села Жуків Яр Великобурлуцького району Харківської області розробляється на підставі рішення 30 позачергової сесії VII скликання Великобурлуцької селищної ради Великобурлуцького району Харківської області від 17.03.2020 року.

Замовник – Великобурлуцька селищна рада.

Виконавець – проектна організація ПП «РЕАЛ-Т».

Мета проекту – розроблення містобудівної документації, призначеної для обгрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території села з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Великобурлуцької селищної ради з 9:00 до 16:00 години.

Ознайомлення з містобудівною документацією та подача пропозицій і зауважень від фізичних і юридичних осіб приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 62602, Харківська область, Великобурлуцький район, смт. Великий Бурлук, вул. Центральна, буд. 40, тел. 5-31-10.

У слуханні можуть прийняти участь громадани і юридичні особи, які визначені п. 7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Пропозиції і зауваження, які надійшли після встановленого терміну, не розглядаються. Відповідальний за проведення громадських слухань – начальник відділу землеустрою В.В. Мальцева.

Обговорення рішень генерального плану відбудеться 9 лютого року о 11:00 в приміщенні селищної ради за адресою: 62602, Харківська область, Великобурлуцький район, смт. Великий Бурлук, вул. Центральна, буд. 40, тел.5-31-10

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора