Спортивні змагання з бадмінтону

Дата: 11.02.2020 13:33

9 лютого 2020 року в смт Великий Бурлук в спортивному залі КЗ «Великобурлуцька ДЮСШ» відбулися перші в історії Великобурлуччини спортивні змагання з бадмінтону «Різдвяний Кубок Великобурлуцької селищної об’єднаної територіальної громади 2020 року».

Організації та проведенню змагань сприяли та доклали максимум зусиль Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко, приватний підприємець Любов Купіна, зварювальник Великобурлуцького КВКП «Водоканал» Сергій Куценко та просто небайдужі мешканці громади. Все це дало свої результати: спортивний майданчик для гри в бадмінтон був підготовлений так, як готують для проведення змагань дуже високого рівня. Висловлюємо щиру подяку за проведену роботу!

Першими випробувати себе в цьому виді спорту виявили бажання спортсмени колективу фізичної культури громадської організації «Федерація футболу Великобурлуччини»: Кирило Набродов, Сергій Кузніченко, Дмитро Пархоменко, Вадим Набродов, Євген Антоненко. За визначеною схемою проведення змагань спортсмени зіграли між собою кожний з кожним по одному матчу. Матч складався з трьох геймів, кожен гейм грався до 15 переможних очок, які першим набирав один з гравців; за перемогу в матчі з рахунком 2:0 переможець отримував 2 бали, переможений - 0 балів, за перемогу з рахунком 2:1 переможець отримував 2 бали, переможений - 1 бал.

Результати зустрічей:
Пархоменко Д. – Набродов К.       2:0,
Кузніченко С. – Набродов В.         2:0,
Набродов К. – Кузніченко С.         0:2,
Антоненко Є. – Пархоменко Д.      2:0,
Кузніченко С. – Антоненко Є.        0:2,
Набродов В. – Набродов К.           2:0,
Антоненко Є. – Набродов В.          2:0,
Пархоменко Д. – Кузніченко С.     2:0,
Набродов В. – Пархоменко Д.       1:2,
Набродов К. – Антоненко Є.          0:2.
В підсумку Набродов К. не набрав балів, Набродов В.- 3 бали, Кузніченко С.- 4, Пархоменко Д. – 6, Антоненко Є. – 8.

Отже, ІІІ місце посів С. Кузніченко, ІІ місце зайняв Д. Пархоменко, а перемогу здобув Є. Антоненко. Переможець та призери змагань нагороджені спортивними призами.

Відділ освіти, культури. спорту та туризму
Великобурлуцької селищної ради