Впорядковуємо паркову зону селища

Дата: 11.08.2020 13:33

В центральній частині селища Великий Бурлук розташована паркова зона. Саме тут часто відпочивають у затінку великобурлучани і гості селища. Це улюблене місце для прогулянок батьків з дітлахами, молоді та людей старшого покоління, місце для активного відпочинку на тренувальному майданчику та футбольному полі. Можна сказати, що це один з осередків життя громади і тому ми всі хочемо бачити його красивим, чистим, впорядкованим.

З цією метою, за дорученням селищного голови Віктора Терещенка, особами, залученими на громадські роботи, працівниками з благоустрою Великобурлуцького КВКП «Водоканал» на постійній основі проводиться прибирання парку від сміття, підмітання, підрізання сухих гілок дерев. Щороку на території парку насаджуються молоді дерева, впорядковуються дитячий ігровий майданчик, тренажерний майданчик, футбольне міні-поле. За необхідності проводяться роботи по заміні ліхтарів та ламп мережі освітлення парку.

Центральною частиною паркової зони є квітники, які тривалий час потребували оновлення. Селищною радою було прийнято рішення виділити кошти на заміну бордюрів навколо квітників. І зараз вже проведені роботи з демонтажу старого каменю і встановлення нового.

Маємо надію, що центральний парк селища і надалі буде його окрасою.