Молодь – це майбутнє держави

Дата: 30.06.2020 13:32

Цього року День Конституції України так символічно збігається з Днем молоді. А молодь – це майбутнє будь-якої держави. І ми віримо в талановиту, працелюбну молодь. Сподіваємося, що вони матимуть гідне життя і світлу долю.

З нагоди Дня молоді було оголошено подяку Великобурлуцького селищного голови Віктора Терещенка активним представникам молоді нашої громади:

- за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, творчий потенціал, відданість обраній справі:
Качановій Юлії Юріївні, вчителю Комунального закладу «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради»;

- за високу результативність у навчанні, творчий потенціал, гідне представлення Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади на рівні області:
Долі Тетяні, випускниці Комунального закладу «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради» (за високі досягнення у навчанні Доля Тетяна нагороджена золотою медаллю);
Єфимовій Марії, випускниці Комунального закладу «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради» (за високі досягнення у навчанні Єфимова Марія нагороджена золотою медаллю);
Дєвочко Оксані, випускниці Комунального закладу «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради» (за досягнення у навчанні Дєвочко Оксана нагороджена срібною медаллю);
Завєрюсі Юлії, випускниці Комунального закладу «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради» (за досягнення у навчанні Завєрюха Юлія нагороджена срібною медаллю);
Ніскову Олександру, випускнику Комунального закладу «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради»;
Терещенко Анастасії, учениці 9-А класу Комунального закладу «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради»;

- за високі творчі здобутки в обласних, всеукраїнських і міжнародних фестивалях та конкурсах, активну участь у культурному житті Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади:
Гонтар Діані, вокалістці Комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури Великобурлуцької селищної ради»;

- за активну участь у сфері фізичної культури та спорту Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади:
Євдокимову Максиму, учаснику місцевих та обласних змагань з шахів;
Коваленко Анні, призерці місцевих та обласних змагань з волейболу та волейболу пляжного;

- за особистий внесок у популяризацію хореографічного мистецтва, активну участь у культурному житті Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади:
Кухаренко Єлизаветі, учасниці зразкового аматорського хореографічного колективу «Слов’яночка» Комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури Великобурлуцької селищної ради»;
Удовік Карині, учасниці зразкового аматорського хореографічного колективу «Слов’яночка» Комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури Великобурлуцької селищної ради»;
Чесі Олені, учасниці зразкового аматорського хореографічного колективу «Слов’яночка» Комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури Великобурлуцької селищної ради».

Вітаємо зі святом і бажаємо, щоб у молодих серцях завжди пломенів вогонь творчості, наснаги, Віри, Надії та Любові. Будьте завжди енергійними, творчими, працьовитими, наполегливими у досягненні своєї мети. ?