День медичного працівника

Дата: 21.06.2018 13:31

За сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання обов’язків по наданню медичних послуг населенню, вагомий особистий внесок в забезпечення епідемічного благополуччя  на території селищної ради та з нагоди професійного свята -  Дня медичного працівника Почесними грамотами селищної ради нагороджено кращих працівників:

КЗОЗ «Великобурлуцька центральна районна лікарня»: Коробай Інну Володимирівну;  Слєсаренко Ірину Михайлівну; Білокомирову Олену Борисівну; Куценко Ірину Володимирівну; Лобанову Ніну Іванівну.

КНП  «Великобурлуцький Центр ПМСД»: Перепелицю Ольгу Олексіївну; Соколик Марину Сергіївну; Ільїнську Наталю Володимирівну; Прокопенко Наталю Григорівну; Плужник Інну Григорівну; Василенко Олену Вікторівну; Білолипецьку Ольгу Вікторівну.

Вовчанської міжрайонної філії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України»: Юхимець Інну Віталіївну; Борисенко Інну Геннадіївну; Пятенко Олену Михайлівну.

Прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь. Бажаємо Вам, шановні працівники галузі охорони здоров’я, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів. Зі святом Вас! Щастя Вам і добра!