Чемпіонат Великобурлуччини з футболу набирає обертів

Дата: 09.07.2020 13:29

20 забитих м’ячів, 13 жовтих карток – такий підсумок матчів 6-го туру Чемпіонату Великобурлуччини з футболу 2020 року. Лідери змагань «Дружба» та «Авангард» здобули впевнені перемоги з однаковим рахунком 5:2, а їх переслідувачі «Вікторія-777» та «Маяк-Підсереднє» зігравши між собою  в нічию втратили очки. В принциповому матчі команда «Приколотне» обіграла «Буряківник» 3:1, здобувши перші залікові бали і таким чином піднялася з останнього місця турнірної таблиці. Більш детальна інформація про хід чемпіонату приведена  в таблицях.