Розпочато реалізацію проєкту «Мультимедійний простір – бібліотекам нового формату»

Дата: 31.08.2020 13:26

Розпочато  реалізацію проєкту  «Мультимедійний простір – бібліотекам нового формату» . Даний проєкт спрямований на впровадження нових ідей щодо розвитку закладу культури, а саме створення сучасного інформаційного медіапростору на базі КЗ «Великобурлуцька публічна бібліотека» та впровадження сучасних технологій в бібліотечні процеси, підвищення якості бібліотечного обслуговування та створення нового комфортного простору для змістовного дозвілля й духовного збагачення як молоді, так і дорослого покоління, а також підвищення рівня бібліотечного сервісу обслуговування користувачів бібліотеки. В рамках цього проєкту буде придбано мультимедійне обладнання( проектор, екран для проектора, акустичні колоноки) та проведено ряд запланованих заходів з використанням мультимедійного обладнання.

Конкурс мікрогрантів проводиться Чугуївською міськрайонною громадською організацією «Чугуївська правозахисна група» в рамках програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст конкурсу є винятковою відповідальністю Чугуївської міськрайонної громадської організації «Чугуївська правозахисна група» i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.