День працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2019 13:22

15 листопада, у приміщенні Великобурлуцького Будинку культури відбулися святкові заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства. У цей день слова подяки та вітань на адресу працівників сільського господарства та ветеранів галузі звучали від керівництва громади та району. Під час урочистої частини заходу за вагомі здобутки, особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства почесними грамотами Великобурлуцької селищної ради нагороджено:
Бугайова Володимира Олександровича - агронома Товариства з обмеженою відповідальністю «ЮРБОР-АГРО»
Корсуна Андрія Олександровича - слюсаря Товариства з обмеженою відповідальністю «ЮРБОР-АГРО»
Петухова Миколу Павловича  - завідувача гаражем Приватного сільськогосподарського підприємства «Маяк»
Плужника Володимира Сергійовича - тракториста-машиніста Товариства з обмеженою відповідальністю «ЮРБОР-АГРО»
Смірнову Світлану Анатоліївну - головного бухгалтера Приватного сільськогосподарського підприємства «Маяк».

Продовжилося святкування концертною програмою солістів і творчих колективів місцевих закладів культури та за участі Заслуженого артиста України Романа Пасєки.