Герої не вмирають! Шоста річниця загибелі Дмитра Посохова

Дата: 30.07.2020 13:12

30 липня у Великобурлуцькій громаді вшанували пам’ять земляка, учасника АТО, солдата 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Дмитра Посохова. Він загинув шість років тому під час спроби батальйону взяти штурмом місто Шахтарськ Донецької області.

Низько схиляючи голову перед подвигом 24-річного десантника, Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко подякував батькам за виховання сина Героя, який до останнього подиху захищав свою Батьківщину від ворога і наголосив, що російсько-українська війна триває і ніхто не повинен забувати про це.

На заході пам’яті була присутня мама Дмитра Інна Посохова, його побратими, директорка та вчителі Площанського ліцею, де навчався хлопець, представники районного військового комісаріату, первинної ветеранської організації села, громадськість.

До пам’ятного знаку відважному десантнику Дмитру Посохову та до могили солдата у селі Плоске були покладені квіти.

Дякуємо за героїзм, мужність і самопожертву! Назавжди у нашій пам’яті! Герої не вмирають!