День пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2020 12:54

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення 8 травня Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко в складі делегації з представників органів державної влади, місцевого самоврядування, ветеранських організацій взяв участь у традиційному покладанні квітів. Делегація побувала на станції Бурлук біля могили загиблих воїнів-залізничників і на меморіальному комплексі в селі Плоске. Присутні вшанували пам’ять жертв Другої світової війни і всіх захисників України покладанням квітів до братської могили і обелісків та хвилиною мовчання.