Долучаймося до кампанії «Виходь на світло!»

Дата: 21.08.2020 12:42

Згідно із статистичними даними більш ніж 20% працездатного населення України повністю або частково не декларують трудові відносини з роботодавцем. Такі трудові відносини називаються незадекларованою працею, її також називають неофіційною або тіньовою.

З метою запобігання використанню незадекларованої праці на території Великобурлуцької селищної об’єднаної територіальної громади та донесення до працездатного населення  інформації про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці для працівників і роботодавців, Великобурлуцька селищна рада  долучається до проведення Державною службою України з питань праці національної інформаційно-роз’яснювальної кампанії «Виходь на світло!», метою якої є підвищити рівень обізнаності студентської молоді, осіб, що шукають роботу, працівників, роботодавців про ризики, пов’язані з неофіційно працею, та про переваги офіційної праці.

Для детальнішого ознайомлення з інформаційно-роз’яснювальною кампанією «Виходь на світло!» пропонуємо перейти за посиланням:http://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/