Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Дата: 09.11.2020 11:58

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва  Великобурлуцької   територіальної громади!

Щиро вітаю з професійним святом всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи щоденній праці клубних працівників, викладачів дитячої музичної школи, бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури і мистецтв, народна та професійна культура рясно вродила вагомими духовними здобутками.

Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне. Відкриваєте чисте живе джерело світової культури.

Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Висловлюю глибоку подяку всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва за самовіддану, подвижницьку працю.

Творчих вам здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої держави. Нехай ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими!

Великобурлуцький селищний голова                                                    Віктор ТЕРЕЩЕНКО