автодорога вулиця Сонячна

Дата: 29.06.2017 11:51

У червні поточного 2017 року на замовлення Великобурлуцької селищної ради за кошти місцевого бюджету був проведений капітальний ремонт твердого покриття частини вилиці Сонячна на перехрестя вулиць Сонячна та Центральна в смт Великий Бурлук. На площі 2800 м2 булу проведено зрізання зруйнованого шару асфальтобетонної суміші та улаштування нового суцільного шару твердого покриття. Зрізану, подрібнену, суміш у кількості 160 тонн було застосовано для улаштування вирівнюючого шару по вулиці Молодіжна, яка до цього часу не мала твердого покриття.