Прибирання на територіях прилеглих до меморіалів, пам’ятних знаків та місць поховань захисників Вітчизни

Дата: 08.05.2020 11:49

До Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці Перемоги над нацизмом, в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», у Великобурлуцькій ОТГ впорядковували території прилеглі до меморіалів, пам’ятних знаків та місць поховань захисників Вітчизни. Це зокрема, меморіальний комплекс в смт Великий Бурлук, меморіал пам’яті в селі Плоске, братські могили в с. Юріївка, с. Гнилиця Перша, смт Великий Бурлук (станція), пам’ятний знак в с. Литвинівка.

Роботи проводилися силами відділу благоустрою та комунальної власності селищної ради, Великобурлуцького КВКП «Водоканал», особами, які залучені з центру зайнятості на громадські роботи, долучилися також колектив Площанського сільського будинку культури, працівники залізниці та ін.