Обласний літературний конкурс ім. О.С.Масельського

Дата: 21.09.2018 11:45

Харківською обласною радою проводиться обласний літературний конкурс ім.О.С.Масельського.

Твори приймаються в електронному вигляді до 15 жовтня за шістьма звичними номінаціями: «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія», «Майстер слова», «Учнівська молодь».

Відповідно до Положення конкурсу, основні правила участі в ньому наступні.

Твори конкурсантів не обмежуються за тематикою. Художні твори мають бути віддруковані шрифтом Times New Roman, 14 пт і не перевищувати:

• поетичні твори – не більше, ніж 700 рядків, враховуючи порожні, і не менше, ніж 100 рядків;

• проза – від 10 до 30 сторінок формату А4;

• публіцистика – від 10 до 30 сторінок формату А4;

• драматургія – не більше одноактової п’єси.

У разі, якщо твір перевищує норми, зазначені вище, автор надає для участі у конкурсі фрагмент (главу, частину, уривок).

Разом з твором автори надсилають в електронному вигляді:

• автобіографічні відомості з зазначенням контактних телефонів;

• фотографію;

• для участі в номінації "Майстер слова" - копію свідоцтва про членство в Національній спілці письменників України або Національній спілці журналістів України.

Твори та супутні відомості про авторів прийматимуться на електронну адресу oblrada.konkurs@ukr.net.

Впродовж жовтня-листопада подані на конкурс твори оцінюватимуться членами журі. Нагородження переможців – у грудні, в Дні пам’яті Почесного громадянина Харківської області Олександра Масельського.

Автори, які стали переможцями конкурсу в номінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія» нагороджуються дипломами та преміями:

1 (перша) премія – 7 тис.грн., 2 (друга) премія – 5 тис.грн., 3 (третя) премія – 3,0 тис.грн. у кожній номінації.

У кожній із номінацій «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія», журі визначає також по два дипломанти, яким присвоюється звання "Дипломант обласного літературного конкурсу ім. О.С.Масельського". Автори, які стали дипломантами конкурсу у відповідній номінації, нагороджуються дипломами.

В номінаціях „Майстер слова”, „Учнівська молодь” визначається по одному переможцю у підномінаціях: «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія», які отримали найвищу кількість балів і кого журі визнало переможцем. Переможці отримують 1 премію у розмірі 7 тисяч гривень.

У разі виникнення питань можна звернутися за телефонами (057) 700-53-29, (057) 715-72-20, 095-404-47-55