Заходи до Дня Соборності України

Дата: 22.01.2020 11:41

22 січня в смт Великий Бурлук пройшли заходи з відзначення Дня Соборності України.

У покладанні квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка взяли участь голова районної державної адміністрації Ігор Коваленко, голова Великобурлуцької районної ради Олександра Жиліна та Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники районних установ, організацій, осередків політичних партій і громадських об’єднань.

В КЗ «Великобурлуцький Будинок культури» відбувся урочистостий захід до Дня Соборності «Соборність, єдність, сила». Під час урочистостей жителів  привітали голова районної державної адміністрації Ігор Коваленко, голова Великобурлуцької районної ради Олександра Жиліна, Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко. Побажали процвітання нашій державі та добробуту, миру і щасливого життя її народу. Ведуча зачитала святкове звернення від народного депутата України Дмитра Шенцева.