Всеукраїнський день здоров’я

Дата: 11.04.2019 11:40

Здоров’я – це людський дар, його треба шанувати, не втрачати, а примножувати. Дбаючи про своє здоров’я, ми дбаємо про здоров’я майбутніх поколінь усієї нашої української нації. Зберегти його допоможе здоровий спосіб життя.

У рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я 5 квітня комунальним закладом «Великобурлуцька бібліотека для дітей» для учнів 4-б кл.  Великобурлуцького ліцею була організована та проведена зустріч у дружньому колі «Твій вільний час і здоров’я». Метою цього заходу було навчити дітей правилам особистої гігієни, як берегти та зміцнювати своє здоров’я. Школярі мали змогу потрапити до «чарівної країни», де всі здорові. Завдяки цікавій зустрічі діти із захопленням брали участь у різних іграх, змаганнях, конкурсах та зробили висновок, що бути здоровим – це круто!!!

Завідувач бібліотеки
Фендрикова Г.І.