Створено Службу у справах дітей та сім’ї Великобурлуцької селищної ради

Дата: 05.02.2021 11:39

В Україні правовий та соціальний захист дітей є однією із складових державної політики. На місцевому рівні її реалізують органи опіки і піклування, якими є виконавчі органи місцевого самоврядування, у тому числі об’єднаних територіальних громад.

Рішенням 3 сесії 8 скликання Великобурлуцької селищної ради від 23 грудня 2020 року № 49 – 8 створено Службу у справах дітей та сім’ї Великобурлуцької селищної ради та затвердено Положення про Службу. 06 січня 2021 року Службі у справах дітей та сім’ї було надано статус юридичної особи.

Розташована Служба у справах дітей та сім’ї Великобурлуцької селищної ради за адресою: 62602, Харківська область, смт. Великий Бурлук, вул. Центральна, буд. 9.

Тел. (057-52) 5-20-73.

e-mail: slugbavb@gmail.com

Начальник служби у справах дітей та сім’ї Великобурлуцької селищної ради – РЯБЕНКО Тетяна Вікторівна.

Головний спеціаліст з питань захисту прав дітей – ЮРЧЕНКО Анна Григорівна.

Розпорядок роботи:

понеділок – четвер 8.00 – 17.00 год.

п’ятниця  8.00 – 15.45 год.

обідня перерва 13.00 – 13.45 год.

Органи опіки та піклування провадять діяльність із соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі забезпечення їх права на виховання у сім’ї, надання статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, встановлення опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, із захисту особистих, майнових і житлових прав дітей.

У своїй діяльності органи опіки та піклування дотримуються принципів забезпечення найкращих інтересів дитини, недопущення дискримінації дітей, конфіденційності інформації про дитину.