Надійшла перша благодійна допомога

Дата: 04.05.2020 11:30

Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко запросив підприємців приєднатися до акції з метою допомоги в період карантину соціально незахищеним верствам населення, сім'ям, що опинились у складних життєвих обставинах, та тим, хто не в змозі самостійно про себе подбати. Першою відгукнулась та запропонувала свою допомогу підприємець Ольга Горбушина, яка безкоштовно передала близько 15 кг. яблук, 15 кг бананів, 10 кг мандаринів, 10 кг. ківі. Ці фрукти будуть передані 26 дітям-інвалідам. Щиро дякуємо!

Акція продовжується. Ваша допомога може зробити чиєсь життя кращим. За довідкою та інформацією звертатися до Великобурлуцької селищної ради за адресою: смт. Великий Бурлук, вул. Центральна, буд.40, тел.: 5-20-06. За кожну отриману благодійну допомогу підприємці отримають від селищної ради повний звіт.