Великобурлуцька громада
Харківська область, Куп’янський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Дата: 24.04.2020 11:26
Кількість переглядів: 656

Відповідно до пункту 6 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 за № 564/32016, заклади загальної середньої освіти Великобурлуцької селищної ради з  29 квітня по 30 травня 2020 року проводитимуть прийом документів про зарахування дітей до перших класів на 2020/2021 навчальний рік.

У період карантину прийом документів та їх копій (заява про зарахування до закладу загальної середньої освіти (зразок додається) та копія свідоцтва про народження дитини)  здійснюватиметься за трьома варіантами.

Варіант І

шляхом їх подання електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису на електронні адреси:

Комунальний заклад «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради»  24673910@mail.gov.ua

Комунальний заклад «Площанський ліцей Великобурлуцької селищної ради»  
23336429@mail.gov.ua

Комунальний заклад «Першогнилицький ліцей Великобурлуцької селищної ради»  25792829@mail.gov.ua

Фото без опису

 

 

Варіант ІІ

 попередньо записатися на прийом до директора за телефонами:

Комунальний  заклад «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради»

директор  Резвіна Катерина Миколаївна 5-21-40, 0976193892

Комунальний заклад «Площанський ліцей Великобурлуцької селищної ради» Костенко Тетяна Миколаївна 0992519003, 96-2-98

Комунальний заклад «Першогнилицький ліцей Великобурлуцької селищної ради» в.о.директора Чечет Ольга Георгіївна 5-33-31, 0972685744;

прийти в зазначений час (в засобах індивідуального захисту) до закладу загальної середньої освіти з заявою про зарахування та копією свідоцтва про народження дитини.

Варіант ІІІ

електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти:

ознайомтесь з детальною ілюстрованою інструкцією

зареєструйтесь в системі електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти тут;

оберіть заклад загальної середньої освіти серед перелічених;

створіть заявку та відправте її.

УВАГА!

Серед необхідних документів для вступу до закладу загальної середньої освіти є медична довідка учня про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду за формою № 086-1/о. Але оскільки на час карантину в амбулаторіях не проводяться огляди, цю довідку можна буде надати пізніше. Коли саме —  наразі невідомо.  

Оригінали документів можна буде подати після завершення або послаблення карантинних заходів.

Додатково   після завершення або послаблення карантинних заходів адміністрація закладу загальної середньої освіти може перевірити оригінал документу (або запросити його копію), який підтверджує місце проживання дитини: (паспорт одного з батьків або витяг з реєстру (при наявності ID-картки),  копія та оригінал договору про оренду квартири юридично завірений,  інші офіційні документи (оригінал та копія), що засвідчують місце проживання дитини) та інформацію про проведені щеплення, що міститься у формі № 063/о.

Довідкова інформація

Закон України "Про освіту"

Стаття 9.Форми здобуття освіти

1. Особа має право здобувати освіту в різних формах або поєднуючи їх.

Основними формами здобуття освіти є:

інституційна (очна (денна, вечірня), заочна, дистанційна, мережева);

індивідуальна (екстернатна, сімейна (домашня), педагогічний патронаж, на робочому місці (на виробництві);

дуальна.

2. Очна (денна, вечірня) форма здобуття освіти - це спосіб організації навчання здобувачів освіти, що передбачає їх безпосередню участь в освітньому процесі.

3. Заочна форма здобуття освіти - це спосіб організації навчання здобувачів освіти шляхом поєднання очної форми освіти під час короткочасних сесій і самостійного оволодіння освітньою програмою у проміжку між ними.

4. Дистанційна форма здобуття освіти - це індивідуалізований процес здобуття освіти, який відбувається в основному за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників освітнього процесу у спеціалізованому середовищі, що функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.

5. Мережева форма здобуття освіти - це спосіб організації навчання здобувачів освіти, завдяки якому оволодіння освітньою програмою відбувається за участю різних суб’єктів освітньої діяльності, що взаємодіють між собою на договірних засадах.

6. Екстернатна форма здобуття освіти (екстернат) - це спосіб організації навчання здобувачів освіти, за яким освітня програма повністю засвоюється здобувачем самостійно, а оцінювання результатів навчання та присудження освітньої кваліфікації здійснюються відповідно до законодавства.

7. Сімейна (домашня) форма здобуття освіти - це спосіб організації освітнього процесу дітей самостійно їхніми батьками для здобуття формальної (дошкільної, повної загальної середньої) та/або неформальної освіти. Відповідальність за здобуття освіти дітьми на рівні не нижче стандартів освіти несуть батьки. Оцінювання результатів навчання та присудження освітніх кваліфікацій здійснюються відповідно до законодавства.

8. Педагогічний патронаж - це спосіб організації освітнього процесу педагогічними працівниками, що передбачає забезпечення ними засвоєння освітньої програми здобувачем освіти, який за психофізичним станом або з інших причин, визначених законодавством, зокрема з метою забезпечення доступності здобуття освіти, потребує такої форми.

9. Здобуття освіти на робочому місці - це спосіб організації навчання здобувачів освіти, завдяки якому оволодіння освітньою програмою (як правило, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти) відбувається на виробництві шляхом практичного навчання, участі у виконанні трудових обов’язків і завдань під керівництвом фахівців-практиків, залучених до освітнього процесу.

10. Дуальна форма здобуття освіти - це спосіб здобуття освіти, що передбачає поєднання навчання осіб у закладах освіти (в інших суб’єктів освітньої діяльності) з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації, як правило, на основі договору.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних